Hiányzás esetén van lehetőség a pótlásra?

14

Előre jelzett (előző hónap utolsó hetéig) hiányzás esetén, az elmulasztott órák díját nem kell kifizetni. Betegség, vagy egyéb hiányzás esetén, az elmulasztott órák, előzetes egyeztetés után pótolhatók. Amennyiben ez a szülő/gyermek egyéb elfoglaltsága miatt nem megvalósítható, az úszóiskola ezért pénzügyi felelősséget nem vállal. Abban az esetben, ha a gyermeket elfelejtették felíratni a pótlásra, sajnos nem tudjuk garantálni, hogy részt tud venni az órán, a csoportok túltöltésének megakadályozása érdekében. Az elmulasztott órák a hiányzástól számított 30 napon belül pótolhatók. Hiányzás esetén, emailben vagy sms-ben értesítse az iskolát. Tagdíj, óradíj visszafizetésére, illetve jóváírására nincs lehetőség!

Hiányzás esetén van lehetőség a pótlásra?

Előre jelzett (előző hónap utolsó hetéig) hiányzás esetén, az elmulasztott órák díját nem kell kifizetni. Betegség, vagy egyéb hiányzás esetén, az elmulasztott órák, előzetes egyeztetés